Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
it: Si è verificato un errore durante il pagamento. Vi preghiamo di contattarci al fine di garantire l'invio dell'ordine.

en: Credit card charged: !amount
it: Addebito carta di credito: !amount

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Receiving new order notification for order !order_id.
it: Ricezione notifica di nuovo ordine per l'ordine !order_id.

en: Credit card
it: Carta di credito

en: Credit card on a secure server:
it: Carta di credito su server sicuro:

en: Credit card/eCheck
it: Carta di credito/eCheck

en: Select your payment type:
it: Seleziona il tipo di pagamento:

en: Online check
it: Assegno online
