Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ja: 支払い中にエラーが発生しました。ご注文が確定したかを確認するには私たちへご連絡下さい。

en: Credit card charged: !amount
ja: クレジットカード請求: !amount

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ja: 注文!order_idの新しい注文通知を受け付けました。

en: Credit card
ja: クレジットカード

en: Credit card on a secure server:
ja: セキュアサーバーでのクレジットカード払い

en: Credit card/eCheck
ja: クレジットカード/eチェック

en: Select your payment type:
ja: お支払い方法を選んで下さい。

en: Online check
ja: オンライン購入手続き
