Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lv: Kļūda apstrādājot maksājumu. Lūdzu sazinieties ar mums, lai pārliecinātos, ka jūsu pasūtījums ir iesniegts.

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lv: Notiek jauna pasūtījuma paziņojuma saņemšana pasūtījumam ar numuru !order_id.

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Credit card on a secure server:
lv: Kredītkarte uz droša servera:

en: Credit card/eCheck
lv: Kredītkarte/eČeks

en: Select your payment type:
lv: Izvēlieties maksāšanas veidu:

en: Online check
lv: Tiešsaistes čeks
