Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: API Username
nl: API Gebruikersnaam

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nl: Er heeft zich mogelijk een fout voorgedaan tijdens de betaling. Neem contact met ons op om te controleren of uw bestelling goed is ontvangen.

en: Credit card charged: !amount
nl: Creditcard gekrediteerd voor !amount

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Receiving new order notification for order !order_id.
nl: Ontvangst van nieuwe bevestiging voor bestelling !order_id.

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Credit card on a secure server:
nl: Creditcard via een beveiligde server:

en: Credit card/eCheck
nl: Creditcard/eCheque

en: Select your payment type:
nl: Kies uw betaalmethode

en: Online check
nl: Online cheque

en: Order Complete
nl: Bestelling voltooid

en: API URL
nl: API-URL
