Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nn: Ein feil oppstod under handsaming av betalinga. Ta kontakt for å forsikre deg om at bestillinga kom fram.

en: Submit Order
nn: Send bestilling

en: Credit card
nn: Kredittkort

en: Credit card on a secure server:
nn: Kredittkort på sikker tenar

en: Select your payment type:
nn: Vel betaling:
