Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pl: Podczas płatności wystąpił błąd. Skontaktuj się z nami by upewnić się, że zamówienie zostało złożone poprawnie.

en: Credit card charged: !amount
pl: Karta kredytowa obciążona: !amount

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Credit card/eCheck
pl: Karta kredytowa/eCheck

en: Select your payment type:
pl: Wybierz metodę płatności:

en: Online check
pl: Czek online
