Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pt: Ocorreu um erro durante este pagamento. Por favor, entre em contato conosco para garantir o envio do seu pedido.

en: Credit card charged: !amount
pt: Cartão de crédito cobrado: !amount

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: Receiving new order notification for order !order_id.
pt: Recebendo nova notificação para o pedido !order_id.

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Credit card on a secure server:
pt: Cartão de crédito em um servidor seguro:

en: Credit card/eCheck
pt: Cartão de crédito / Cheque eletrônico

en: Select your payment type:
pt: Selecione sua forma de pagamento:

en: Online check
pt: Verificação online
