Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pt: Ocorreu um erro durante o pagamento. Contacte-nos para assegurar que a sua encomenda foi recebida.

en: Credit card charged: !amount
pt: Debitado do cartão de crédito: !amount

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda

en: Receiving new order notification for order !order_id.
pt: A receber nova notificação de encomenda para a encomenda !order_id

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Credit card on a secure server:
pt: Cartão de crédito num servidor seguro:

en: Credit card/eCheck
pt: Cartão de crédito/eCheck

en: Select your payment type:
pt: Seleccione o tipo de pagamento:

en: Online check
pt: Cheque online
