Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sk: Počas platby nastala chyba.  Prosím kontaktujte nás,  aby ste sa uistili, či bola vaša objednávka prijatá.

en: Credit card charged: !amount
sk: Účtované na kreditnú kartu: !amount

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sk: Prijímanie novej správy pre objednávku !order_id.

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Credit card on a secure server:
sk: Kreditná karta na bezpečnom serveri:

en: Credit card/eCheck
sk: Kreditná karta/eCheck

en: Select your payment type:
sk: Vyberte si spôsob platby:

en: Online check
sk: Online kontrola
