Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit Order
th: ส่งรายการสั่งซื้อ

en: Credit card
th: บัตรเครดิต

en: Credit card/eCheck
th: บัตรเครดิต/eCheck

en: Select your payment type:
th: เลือกวิธีชำระเงิน:

en: Online check
th: เช็คออนไลน์
