Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
uk: Під час оплати виникла помилка. Будь ласка, зв’яжіться з нами щоб упевнитися, що замовлення було подане.

en: Credit card charged: !amount
uk: Сума знята із кредитної карти: !amount

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Receiving new order notification for order !order_id.
uk: Отримання нових повідомлень для замовлення № !order_id.

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Credit card on a secure server:
uk: Кредитна картка на захищений сервер:

en: Credit card/eCheck
uk: Кредитна картка/eCheck

en: Select your payment type:
uk: Оберіть тип оплати:

en: Online check
uk: Онлайн-перевірка

en: Order Complete
uk: Замовлення зроблене
