Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Credit card
vi: Thẻ tín dụng

en: Credit card on a secure server:
vi: Thẻ tín dụng trên máy chủ bảo mật:

en: Credit card/eCheck
vi: Thẻ tín dụng/eCheck

en: Select your payment type:
vi: Chọn kiểu thanh toán của bạn:

en: Online check
vi: Kiểm tra trực tuyến
