Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fa: خطایی در هنگام پرداخت رخ داده است. لطفاْ با ما تماس بگیرید تا از ارسال سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

en: Credit card charged: !amount
fa: میزان شارژ کارت اعتباری: !amount

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Credit card
fa: کارت اعتباری

en: Credit card on a secure server:
fa: کارت اعتباری بر روی یک سرور امن:

en: Credit card/eCheck
fa: کارت اعتباری/چک الکترونیکی

en: Select your payment type:
fa: نوع پرداخت خود را انتخاب کنید:

en: Online check
fa: بررسی آنلاین
