Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ro: La efectuarea plăţii s-a produs o eroare. Vă rugăm să ne contactaţi pentru a vă asigura că comanda a fost trimisă.

en: Credit card charged: !amount
ro: Suma debitată de pe card: !amount

en: Client Id
ro: ID Client

en: Credit card
ro: Card de credit

en: Credit card on a secure server:
ro: Card de credit pe server securizat:

en: Select your payment type:
ro: Alegeţi modul de plată:
