Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
tr: Ödeme aşamasında hata oluştu. Lütfen siparişinizin onaylandığından emin olmak için bizi arayınız.

en: Credit card charged: !amount
tr: !amount ödemesi kabul edildi.

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Receiving new order notification for order !order_id.
tr: !order_id için yeni sipariş bildirimi alınıyor.

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: Credit card on a secure server:
tr: Güvenli sunucu üzerinde Kredi Kartı:

en: Credit card/eCheck
tr: Kredi Kartı

en: Select your payment type:
tr: Ödeme türünüzü seçin:

en: Online check
tr: Online Çek

en: Order Complete
tr: Sipariş tamamlandı.

en: Turkish Banks.
tr: Türk Bankaları.

en: Turkish Banks (3D Hosting)
tr: Türk Bankaları (3D Barındırma)
