UC Variable Price (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Amount
ru: Сумма

en: Add to cart
ru: В корзину

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Minimum price
ru: Минимальная цена

en: Default price
ru: Цена по умолчанию
