Ubercart Webform Integration (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Label
ast: Etiqueta

en: Width
ast: Anchu
