Ubercart Webform Integration (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Width
bn: প্রস্থ
