Ubercart Webform Integration (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Width
el: Πλάτος

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Product
el: Προϊόν

en: Products
el: Προϊόντα

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Mandatory
el: Υποχρεωτικό

en: No Components, add a component below.
el: Δεν υπάρχουν συστατικά, προσθέστε ένα παρακάτω.

en: Width of the textfield.
el: Πλάτος του πεδίου κειμένου.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
el: Δημιουργία του πεδίο ως μη-τροποποιήσιμο. Χρήσιμο όταν θέλει κάποιος να θέσει τιμές που δεν μπορούν να αλλάξουν.

en: Order #
el: Παραγγελία #

en: New component name
el: Όνομα νέου συστατικού

en: Leaving blank will use the default size.
el: Αν μείνει κενό, θα χρησιμοποιηθεί το προεπιλεγμένο μέγεθος.

en: Default quantity
el: Εξ' ορισμού ποσότητα
