Ubercart Webform Integration (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Quantity
fi: Määrä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: Label
fi: Tunnus

en: Width
fi: Leveys

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Title:
fi: Otsikko:

en: Product
fi: Tuote

en: Products
fi: Tuotteet

en: Orders
fi: Tilaukset

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Mandatory
fi: Pakollinen

en: No Components, add a component below.
fi: Ei komponentteja, lisää uusi komponentti alla

en: Width of the textfield.
fi: Tekstikentän leveys

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
fi: Määrittele tämä kenttä ei-muokattavaksi. Toiminto on käytännöllinen kiinteiden oletusarvojen asettamisessa.

en: Order #
fi: Tilaus #

en: New component name
fi: Uuden komponentin nimi

en: Leaving blank will use the default size.
fi: Jos kenttä on tyhjä, käytetään oletusarvoista kokoa.

en: Price:
fi: Hinta:

en: !name (hidden)
fi: !name (piilotettu)

en: Default quantity
fi: Oletusmäärä

en: Quantity:
fi: Määrä:

en: Product list
fi: Tuotelista
