Ubercart Webform Integration (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Label
lt: Etiketė

en: Width
lt: Plotis

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Q
lt: K

en: Webform
lt: Web forma

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: No Components, add a component below.
lt: Nėra komponentų, pridėkite žemiau.

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Order #
lt: Užsakymas #

en: New component name
lt: Naujo komponento pav.

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: !name (hidden)
lt: !name (paslėpta)
