Ubercart Webform Integration (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Width
ps: پلنوالى
