Ubercart Webform Integration (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Multiple
sq: Shumëfishe
