Ubercart Webform Integration (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Multiple
be: Мносны

en: Label
be: Подпіс

en: Width
be: Шырыня

en: Webform
be: Анкета
