Ubercart Webform Integration (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Multiple
bg: Множествен

en: Label
bg: Заглавие

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти

en: Orders
bg: Поръчки
