Ubercart Webform Integration (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ
