Ubercart Webform Integration (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Label
km: ស្លាក

en: Width
km: ទទឹង
