Ubercart Webform Integration (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Quantity
mn: Тоон

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Width
mn: Өргөн
