Ubercart Webform Integration (7.x-2.1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Label
my: အညွန်း

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ
