Ubercart Webform Integration (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان
