Ubercart Webform Integration (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Width
ku: پانی
