Ubercart Webform Integration (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Width
ro: Lățime

en: Clone
ro: Clonare

en: Product
ro: Produs

en: Products
ro: Produse

en: Orders
ro: Comenzi

en: Mandatory
ro: Obligatoriu

en: Width of the textfield.
ro: Lăţimea câmpului de text.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ro: Face ca acest cîmp să nu poată fi modificat. Util pentru setarea unei valori implicite, neschimbabile.

en: Default quantity
ro: Cantitatea implicită
