Ubercart Webform Integration (7.x-2.2) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Multiple
vi: Nhiều

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Clone
vi: Nhân bản

en: Title:
vi: Tựa:

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Orders
vi: Đơn hàng

en: Mandatory
vi: Bắt buộc

en: No Components, add a component below.
vi: Chưa có thành phần nào, thêm một thành phần ở phía dưới.

en: Width of the textfield.
vi: Độ dài của trường văn bản.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
vi: Không cho phép sửa trường này. Cho phép tạo các giá trị mặc định không thay đổi được.

en: Order #
vi: Đơn hàng #

en: New component name
vi: Tên thành phần mới

en: Leaving blank will use the default size.
vi: Để trống nếu muốn dùng kích thước mặc định.

en: Price:
vi: Giá:

en: Quantity:
vi: Số lượng:
