Ubercart Webform Integration (7.x-2.3) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Quantity
fa: تعداد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Multiple
fa: چندین

en: Label
fa: برچسب

en: Width
fa: عرض

en: Clone
fa: تکرار

en: Title:
fa: عنوان:

en: Product
fa: محصول

en: Products
fa: محصولات

en: Orders
fa: سفارش‌ها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Price:
fa: قیمت:

en: SKU:
fa: مدل:

en: Default quantity
fa: تعداد پیش‌فرض
