Ubercart Webform Integration (7.x-2.3) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Value
fr: Valeur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Quantity
fr: Quantité

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Width
fr: Largeur

en: Clone
fr: Cloner

en: Title:
fr: Titre :

en: Product
fr: Produit

en: Products
fr: Produits

en: Orders
fr: Commandes

en: Mandatory
fr: Obligatoire

en: No Components, add a component below.
fr: Aucun composant, ajouter un composant ci-dessous.

en: Width of the textfield.
fr: Largeur du champ texte.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
fr: Rendre ce champ non-éditable. Utile pour fournir une valeur par défaut non modifiable.

en: Order #
fr: Commande #

en: New component name
fr: Nom du nouveau composant

en: Leaving blank will use the default size.
fr: Si vous laissez vide, la dimension par défaut sera utilisée.

en: Price:
fr: Prix :

en: !name (hidden)
fr: !name (caché)

en: SKU:
fr: Réf. :

en: Default quantity
fr: Quantité par défaut

en: Quantity:
fr: Quantité :

en: Product list
fr: Liste de produits
