Ubercart Webform Integration (7.x-2.3) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Quantity
hr: Količina

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Label
hr: Oznaka

en: Width
hr: Širina

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Order #
hr: Narudžba
