Ubercart Webform Integration (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Width
hy: Լայնություն
