Ubercart Webform Integration (7.x-2.3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Weight
ky: Салмагы
