Ubercart Webform Integration (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Quantity
lv: Skaits

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Label
lv: Etiķete

en: Width
lv: Platums

en: Clone
lv: Klonēt

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Product
lv: Prece

en: Products
lv: Preces

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Q
lv: J

en: Webform
lv: Webforma

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: Width of the textfield.
lv: Teksta ievades lauka platums

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lv: Padarīt šo lauku nelabojamu. Noderīgi iestatot nemaināmu noklusēto vērtību.

en: Order #
lv: Pasūtījuma #

en: New component name
lv: Jaunā komponenta nosaukums

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: Price:
lv: Cena:

en: !name (hidden)
lv: !name (slēpts)
