Ubercart Webform Integration (7.x-2.3) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Label
sk: Označenie

en: Width
sk: Šírka

en: Clone
sk: Klonovať

en: Title:
sk: Nadpis:

en: Product
sk: Produkt

en: Products
sk: Produkty

en: Orders
sk: Objednávky

en: Q
sk: Ot.

en: Webform
sk: Webformulár

en: Mandatory
sk: Povinné

en: No Components, add a component below.
sk: Nie sú vložené žiadne komponenty, pridajte ich nižšie.

en: Width of the textfield.
sk: Šírka textového poľa.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sk: Urobí toto pole needitovateľným. To je užitočné ak chcete nastaviť nezmeniteľnú predvolenú hodnotu.

en: Order #
sk: Objednávka č.

en: New component name
sk: Meno pre nový komponent

en: Leaving blank will use the default size.
sk: Ak necháte pole prázdne, použije sa predvolený rozmer.

en: Default quantity
sk: Predvolené množstvo
