Ubercart Webform Integration (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Quantity
sv: Antal

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Multiple
sv: Flerval

en: Label
sv: Etikett

en: Width
sv: Bredd

en: Clone
sv: Klona

en: Product
sv: Vara

en: Products
sv: Varor

en: Orders
sv: Beställningar

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Mandatory
sv: Obligatoriskt

en: No Components, add a component below.
sv: Inga komponenter, lägg till en komponent nedan.

en: Width of the textfield.
sv: Textfältets bredd.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sv: Gör detta fält låst. Detta är användbart för att ställa in ett standardvärde som inte kan ändras.

en: Order #
sv: Beställning #

en: New component name
sv: Namn på ny komponent

en: Leaving blank will use the default size.
sv: Om du inte fyller i detta används standardstorleken.

en: Price:
sv: Pris:

en: Product list
sv: Varulista
