Ubercart Webform Integration (7.x-2.5) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ
