Ubercart Webform Integration (7.x-2.5) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Multiple
is: Fleiri stig
