Ubercart Webform Integration (7.x-2.5) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Multiple
gu: અનેક

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Width
gu: પહોળાઈ
