Ubercart Webform Integration (7.x-2.5) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Label
hu: Címke

en: Width
hu: Szélesség

en: Clone
hu: Klónozás

en: Product
hu: Termék

en: Products
hu: Termékek

en: Orders
hu: Rendelések

en: Q
hu: M

en: Webform
hu: Űrlap

en: Mandatory
hu: Szükséges

en: No Components, add a component below.
hu: Nincsenek hozzáadott összetevők.

en: Width of the textfield.
hu: A szövegmező hossza.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
hu: A mező szerkeszthetőségének letiltása. Hasznos az alapértelmezett, állandó értékkel rendelkező mezőknél.

en: Order #
hu: Rendelés #

en: New component name
hu: Új összetevő neve

en: Leaving blank will use the default size.
hu: Ha üres, marad az alapértelmezett méret.

en: @name (hidden)
hu: @name (rejtett)

en: Default quantity
hu: Alapértelmezett mennyiség

en: Product list
hu: Termék lista
