Ubercart Webform Integration (7.x-2.5) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Quantity
is: Magn

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Multiple
is: Margir

en: Label
is: Merking

en: Width
is: Breidd

en: Clone
is: Klóna

en: Product
is: Vara

en: Products
is: Vörur

en: Orders
is: Pantanir

en: Default quantity
is: Sjálfgefin magntala

en: Quantity:
is: Magn:

en: Product list
is: Vörulisti
