Ubercart Webform Integration (7.x-2.5) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Quantity
nn: Mengd

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Product
nn: Vare

en: Products
nn: Varer

en: Order #
nn: Tinging nr.
