Ubercart Webform Integration (7.x-2.5) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Quantity
ru: Количество

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Multiple
ru: Множественная

en: Label
ru: Метка

en: Width
ru: Ширина

en: Clone
ru: Клонировать

en: Product
ru: Товар

en: Products
ru: Товары

en: Orders
ru: Заказы

en: Q
ru: Вопросы

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Mandatory
ru: Обязательно

en: No Components, add a component below.
ru: Компонент отсутствует, добавьте компонент ниже.

en: Width of the textfield.
ru: Ширина текстового поля.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ru: Запретить редактирование. Полезно для ввода и показа значения по умолчанию

en: Order #
ru: Заказ №

en: New component name
ru: Название нового компонента

en: Leaving blank will use the default size.
ru: Оставьте пустым, чтобы использовать размер по умолчанию.

en: @name (hidden)
ru: @name (скрытое)

en: Price:
ru: Цена:

en: Default quantity
ru: Количество по умолчанию

en: Quantity:
ru: Количество:

en: Product list
ru: Список товаров
