Ubercart Webform Integration (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Quantity
he: כמות

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Multiple
he: מרובה

en: Label
he: תווית

en: Width
he: רוחב

en: Clone
he: שכפול

en: Title:
he: כותרת:

en: Product
he: מוצר

en: Products
he: מוצרים

en: Orders
he: הזמנות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Order #
he: מספר הזמנה

en: Price:
he: מחיר:

en: SKU:
he: מק"ט:

en: Quantity:
he: כמות:
