Ubercart Webform Integration (7.x-3.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang
